Dostępny
SKU
259634
Kod EAN
8712930168119

Maxi Cosi, Tinca - baza do fotelika Tinca

599,00 zł

Dzięki łatwemu w obsłudze systemowi montażu za pomocą jednego kliknięcia Baza Maxi Cosi Tinca jest doskonale dopasowana do fotelika samochodowego Maxi Cosi Tinca.

Dostępny - Wysyłka 24H
Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Maxi Cosi, Tinca - baza do fotelika Tinca

Baza Maxi Cosi Tinca jest łatwa o obsłudze i montażu. Za pomocą jednego kliknięcia Baza Maxi Cosi Tinca jest doskonale dopasowana do fotelika samochodowego Maxi Cosi Tinca.

Bazę Maxi Cosi Tinca w łatwy sposób można zamontować za pomocą punktów mocujących ISOFIX w samochodzie. Po zamontowaniu bazę można zostawić w samochodzie. Dzięki temu za każdym razem, gdy wsiadasz do samochodu, jednym kliknięciem możesz łatwo i bezpiecznie przymocować fotelik samochodowy Maxi Cosi Tinca do bazy, a przy wychodzeniu z samochodu także jednym ruchem go wypiąć z bazy. Dzięki wskaźnikom wizualnym dowiesz się czy prawidłowo są zamocowane fotelik i Baza Maxi Cosi.

Firma Maxi Cosi , jako producent, zaleca korzystanie z bazy ISOFIX. Baza Tinca jest łatwa w montażu, a szanse, że zrobisz to źle, są nieznaczne, ponieważ baza informuje o prawidłowym zamocowaniu. Baza fotelika samochodowego Maxi Cosi umożliwia montaż za pomocą jednego kliknięcia oraz poprawne i bezpieczne mocowanie.

Baza Maxi Cosi Tinca została wyprodukowana z myślą o dopasowaniu do fotelika samochodowego Maxi Cosi Tinca I-Size, dzięki montażowi za pomocą jednego kliknięcia. Maxi Cosi Tinca spełnia najnowsze wymogi europejskie bezpieczeństwa fotelików samochodowych I-Size, a więc zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Dodatkowe informacje:

 • Baza Maxi Cosi Tinca jest dopasowana do fotelika Maxi Cosi Tinca
 • System Click-and-Go - montaż fotelika na bazie Ticna ISOFIX za pomocą jednego kliknięcia
 • Maxi Cosi Tinca zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i zgodność z najnowszymi europejskimi normami bazpieczeństwa I-Size
 • Wskaźniki wizualne na Bazie Maxi Cosi Tinca potwierdzą prawidłowe dopasowanie fotelika w bazie i zarówno minimalizuje ryzyko nieprawidłowego zamocowania.

Więcej informacji
ProducentMaxi-Cosi
Produkt oczekuje na dostawęNie
Zamówienie u producentaNie
Current Api Sourceboss
Kod EAN8712930168119
Opinie kupujących
 1. Wszystko ok
  Super baza, świetnie pasuje do naszego auta.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Maxi Cosi, Tinca - baza do fotelika Tinca
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top