Maxi-Cosi, AxissFix Plus - fotelik samochodowy I-Size od urodzenia do ok. 4 roku życia, max. do 18 kg, od 45 do 105 cm

SKU
21058
Już od 1 749,00 zł 1 989,00 zł

Maxi-Cosi AxissFix Plus z obrotowym siedziskiem umożliwia przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy do około 2 roku życia. 

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Maxi-Cosi, AxissFix Plus - fotelik samochodowy i-Size od urodzenia do ok. 4 roku życia, max. do 18 kg, od 45 do 105 cm

Dziecięcy fotelik samochodowy AxissFix Plus gwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa zgodny z regulacją i-Size R129 i funkcję obrotu w zakresie 360° od chwili narodzin aż do około 4 roku życia. Instalacja za pomocą systemu isofix zapewnia szybki i bezpieczny montaż fotelika w aucie.

Sposób montażu w samochodzie.

Obrotowy fotelik Maxi Cosi AxissFix Plus umożliwia przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do uzyskania przez nie wzrostu 87 cm, a więc do około 2 roku życia. Kiedy maluch mierzy co najmniej 76 cm (powyżej 15 miesiąca życia) aż do 150 cm wzrostu ( około 4 lata) możemy przewozić go w pozycji przodem do kierunku jazdy. Pozycja tyłem do kierunku jazdy zwiększa ochronę najbardziej narażonych na urazy głowy i szyi dziecka.

Aby zmienić ustawienie siedziska na przodem do kierunku jazdy wystarczy je po prostu obrócić.

Fotelik samochodowy AxissFix Plus montowany jest w aucie za pomocą złączy isofix oraz górnego paska mocującego typu Top Tether.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Podróżowanie tyłem do kierunku jazdy aż do około 2 roku życia zwiększa ochronę głowy i szyi dziecka, a zagłówek wykonany z materiałów absorbujących energię uderzenia chroni głowę malucha podczas zderzenia bocznego.

Zintegrowane, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa gwarantują odpowiednie zabezpieczenie dziecka podczas podróży, a system A.S.B (automatyczny pas bezpieczeństwa) zapewnia bezpieczne połączenie między bazą fotelika i siedziskiem.

Antypoślizgowe ochraniacze pasów utrzymują dziecko w stabilnej pozycji podczas zderzenia czołowego.

Specjalne oznaczenia na skorupie fotelika wskazują czy system isofix jest poprawnie wpięty i czy górny pasek mocujący Top Tether jest odpowiednio napięty.

Obrotowe siedzisko 360°.

Funkcja obrotu fotelika w zakresie 360° ułatwia posadzenie w nim dziecka i zapięcie go pasami oraz wyjęcie go z auta. Dodatkowo umożliwia zmianę pozycji fotelika z przodem do kierunku jazdy na tyłem do kierunku jazdy w zaledwie kilka sekund.


Łatwość użytkowania.

Regulacja zagłówka równocześnie z szelkami ułatwia dopasowanie wielkości fotelika do wzrostu przewożonego w nim dziecka. Wskaźnik wzrostu umieszczony w przedniej części skorupy fotelika podpowiada kiedy nadszedł czas na zmianę kierunku podróżowania malucha. Centralny panel pozwala na szybką i łatwą zmianę kierunku montażu fotelika.

Specjalne zaczepy szelek przytrzymują je podczas sadzania dziecka w foteliku, a dopasowanie ich naciągu można wykonać przy pomocy jednej ręki.

W przypadku zabrudzenia tapicerki fotelika można ją bezproblemowo zdjąć i wyprać.

Wygoda dla dziecka i rodziców.

Dodatkowa, miękka, otulająca wkładka gwarantuje komfortową pozycję i pełnię bezpieczeństwa dla niemowląt do około 4 miesiąca życia (do 61 cm wzrostu). 

7-stopniowa regulacja zagłówka sprawia, że fotelik Maxi Cosi AxissFix Plus rośnie wraz z dzieckiem, a 4-stopniowa regulacja pochylenia siedziska przy montażu w obie strony pozwala na dopasowanie pozycji fotelika do aktualnych potrzeb dziecka, na przykład podczas drzemki. 

Najwyższy komfort i bezpieczeństwo podróżowania zapewnia miękkie wypełnienie siedziska oraz ochraniacze ramion, pasa i krocza.

Kompaktowe wymiary fotelika AxissFix Plus sprawiają, że pasuje on również do mniejszych aut.

Dane techniczne Maxi Cosi AxissFix Plus :

  • Kategoria wzrostowa : 45-105 cm
  • Kierunek montażu : tyłem do kierunku jazdy do 87 cm wzrostu, przodem do kierunku jazdy od 76 do 105 cm wzrostu
  • Sposób montażu : za pomocą złączy isofix i pasa mocującego Top Tether
  • Wymiary (wys. x dł. x szer) : 65 x 55 x 44,5 cm; podczas jazdy tyłem do kierunku jazdy (wys. x dł) : 57,5 x 71 cm
  • Waga : 12,45 kg         

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Maxi-Cosi, AxissFix Plus - fotelik samochodowy I-Size od urodzenia do ok. 4 roku życia, max. do 18 kg, od 45 do 105 cm

Twoja ocena*