Dostępny
SKU
21568
Kod EAN
7612367044684
BOS
NUKMED146

Medela, Laktator ręczny Harmony

Cena specjalna 99,00 zł Cena 147,00 zł

Pojedynczy ręczny laktator Harmony firmy Medela przeznaczony jest dla matek, które karmią tylko piersią.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Medela, Laktator ręczny Harmony


Pojedynczy ręczny laktator Harmony firmy Medela przeznaczony jest dla matek, które karmią tylko piersią. Doskonale sprawdza się podczas podróży lub jako zastępstwo dla laktatora elektrycznego.

Charakterystyka laktatora :

  • Lekki i dyskretny - Laktator Harmony firmy Medela nie wymaga zasilania elektrycznego ani baterii i jest niemal bezgłośny. Jego płynne działanie zaskoczy Cię jak tylko zaczniesz odciągać pokarm. Ten niezwykle lekki laktator nie zajmuje wiele miejsca w torbie.
  • Prosty i elegancki wygląd - Dzięki ergonomicznej budowie laktator Harmony firmy Medela jest niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze. Można go w prosty sposób rozłożyć i wyczyścić. Uchwyt laktatora można przekręcić, bez konieczności trzymania rąk w niewygodnej pozycji. Uchwyt posiada estetyczne, miękkie gumowe wyłożenie ułatwiające ręczne odciąganie i zapewniające cichą pracę laktatora.
  • Technologia 2-Phase Expression - Medela Harmony to jeden z nielicznych na świecie laktatorów ręcznych z technologią 2-Phase Expression. Laktator odwzorowuje naturalne zachowanie dziecka podczas karmienia piersią.
    2-fazowa budowa oznacza, że w celu rozpoczęcia wypływu mleka musisz naciskać krótszą część uchwytu, co pozwoli wytworzyć większe podciśnienie, podobnie jak robi to głodne dziecko. Kiedy mleko zacznie płynąć, zacznij naciskać dłuższą część uchwytu – ruchy ssące będą wolniejsze, co pozwoli odciągnąć większość mleka z piersi.

To jeden z nielicznych na świecie laktatorów ręcznych z technologią 2-Phase Expression. Jest mały, lekki i wygodny w transporcie.


Więcej informacji
ProducentMedela
Kod EAN7612367044684
Nazwa koloru575-NUKMED146-67598
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Medela, Laktator ręczny Harmony
Twoja ocena

To Top