Dostępny
SKU
203060
Kod EAN
8420421067000

Jane, IMatrix i-Size - gondola i fotelik samochodowy 0-13 kg

Już od 1 699,00 zł

Jane iMatrix i-Size to gondola i fotelik samochodowy 0-13 kg w jednym!

Z tym modelem przewozisz dziecko od 40 do 83 cm wzrostu.

Pasuje do wszystkich wózków Jane posiadających możliwość rozbudowania o gondolę i fotelik.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Jane, IMatrix i-Size - gondola i fotelik samochodowy 0-13 kg

Jeżeli szukasz idealnego produktu do transportu swojego maluszka, sprawdż Jane iMatrix i-Size, który jako jeden produkt zawiera w sobie aż dwa najbardziej istotne produkty - gondolę i fotelik/nosidełko. To właśnie z tym modelem masz dużą elastyczność podróżowania oraz możliwość szybkiej modyfikacji w zależności od potrzeb dziecka i sytuacji.

Dwa sposoby montażu

Jane iMatrix i-Size można zapiąć na kanapie na dwa sposoby. Korzystając z 3-punktowych pasów samochodowych, przeprowadź je przez specalne klamry w foteliku. To one utrzymają całość w stabilnej i bezpiecznej pozycji.

Drugi typ instalacji to dodatkowa baza IPLATFORM, która wykorzystuje system ISOFIX. Przy pomocy dwóch złączy, łatwo i sprawnie zamontujesz ją w samochodzie, nawet na stałe. To daje ci możliwość błyskawicznego montowania w bazie tylko fotelika za każdym razem, tylko jendym klikiem. Platformę wyposażono także w nogę, która podpiera siedzisko i zapobiega jego przekręceniu w chwili wypadku.

Zintegrowaneuniwersalne wpięcie - Pro-Fix

Z systemem Pro-Fix masz swobodę wpinania i pypinania fotelika do bazy IPLATFORM oraz każdego stelaża wózka marki Jane. To tylko jeden ruch i kliknięcie i jesteś gotowy do podróży. Nie trać czasu na kwestie techniczne. Jane oferuje ci duże udogodnirnir, dzięki czemu nie musisz szukać i kupować pasujących adapterów. Pro-Fix to uniwersalne wpięcie zintegrowane z fotelikiem iMatrix.

Ukryta ochrona, pewne efekty

Całe wnętrze skorupy fotelika pokrywa specjalny materiał - polistyren - mo właściwościach absorbujących energię wstrząsów, a nawet uderzenia w samochód. Tak stłumiona siła w znacznie mniejszym stopniu trafia do dziecka, dzięki czemu jest bezpieczne i mniej narażone na urazy.

Otwory wentylacyjne

W Jane iMatrix i-Size zastosowano dyskretny system wentylacji. Otwory znajdują się w bocznych ściankach fotelika. Powietrze przedostaje się przez nie do wnętrza skorupy, zapobiegając gromadzenia się wilgoci i rozwoju bakterii. Dla małego pasażera to mniejsza potliwość, co w efekcie poprawia komfort jego podróżowania przy wysokiej temperaturze.

Dodatkowe informacje:

  • Europejska norma i-Size
  • System Misuse - kontrola wpięcia fotelika o odpowiednim ułożeniu oparcia
  • Regulowany zagłówek do maksymalnego wzrostu dziecka - 70 cm
  • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
  • Atomatyczny system regulacji pasa bezpieczeństwa
  • Regulowana pozycja pałąka (uchwytu dla rodzica)
  • Obszerna regulowana dudka
  • Oddychające materiały.

Pasuje do wszystkich wózków Jane posiadających możliwość rozbudowania o gondolę i fotelik.

Więcej informacji
ProducentJane
Kod EAN8420421067000
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Jane, IMatrix i-Size - gondola i fotelik samochodowy 0-13 kg
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top