Dostępny
SKU
24948
Kod EAN
4058511231488

gb, Pockit Air All Terrain - lekka spacerówka od 6 m-cy do ok. 4 lat

Już od 749,00 zł

Ważąca jedynie 4,6 kg spacerówka Pockit Air all-terrain jest idealnym towarzyszem podróży.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

gb, Pockit Air All Terrain - lekka spacerówka od 6 m-cy do ok. 4 lat


Model Pockit Air All-Terrain to jedyna w swoim rodzaju spacerówka oferująca maksimum wygody i wyjątkowy design.

W trakcie wakacyjnego wyjazdu czy podczas spaceru po mieście - gb Pockit Air All-Terrain spełni wszystkie oczekiwania nowoczesnych rodziców. Podwójne koła spacerówki zostały zaprojektowane w celu zapewnienia łatwego prowadzenia po różnych nawierzchniach. Oddychająca siateczkowa tkanina zapewni odpowiednią temperaturę i chłód dla Twojego dziecka w nawet najbardziej gorące dni, a wyjątkowo lekka rama pozwoli na niezwykle płynną jazdę. Model idealnie sprawdzi się także podczas podróży - dzięki funkcji składania do rozmiarów bagażu podręcznego zabierzesz go ze sobą na pokład samolotu.

Charakterystyka:

 • ULTRA KOMPAKTOWY - Innowacyjny mechanizm składania modelu Pockit Air All-Terrain pzowala na złożenie wózka do rozmiarów podręcznego bagażu w zaledwie kilka sekund.
 • ZGODNY Z WYMAGANIAMI BAGAŻU PODRĘCZNEGO - Ważąca jedynie 4,6 kg spacerówka Pockit Air all-terrain jest idealnym towarzyszem podróży. Wyjątkowo lekka rama jest łatwa w przenoszeniu i prowadzeniu, co czyni wózek idealnym do miejskich spacerów.
 • PRZEWIEWNA SIATECZKA - Oparcie spacerówki wykonane z siateczkowego materiału pozwala na zachowanie odpowiedniej temperatury nawet w upalne dni. Dostępna jako oddzielne akcesorium wkładka zapewni natomiast dodatkowe ciepło w chłodniejsze dni.
 • PODWÓJNE KOŁA ALL-TERRAIN - Podwójne koła Pockit All-terrain zapewniają stabilność i płynną jazdę po nierównych nawierzchniach.
 • ZGODNY Z WYMAGANIAMI BAGAŻU PODRĘCZNEGO - Innowacyjny mechanizm składania pozwala na złożenie wózka do rozmiarów podręcznego bagażu. Zabierz swój Pockit Air All-Terrain w każdą podróż.
 • LEKKI JAK PIÓRKO - Ważący jedynie 4.6 kg model Pockit Air All-Terrain jest idealnym towarzyszem podróży. Wyjątkowo lekka rama jest łatwa w przenoszeniu i prowadzeniu, czo czyni wózek idealnym do miejskich spacerów.
 • WOLNOSTOJĄCY PO ZŁOŻENIU - Wolnostojąca pozycja po złożeniu pozwala na wygodne przechowywanie spacerówki w dowolnym miejscu.
 • BUDKA PRZECIWSŁONECZNA - Indywidualnie dopasowywana budka zapewnia cień i ochronę przed słońcem dla Twojego dziecka.
 • OBROTOWE PRZEDNIE KOŁA - Możliwość zablokowania dla większej stabilności na nierównych nawierzchniach.

Dane techniczne:

 • wymiary po rozłożeniu: (dł x sz x wys): 71 x 42 x 125 cm
 • waga: 4,6 kg

UWAGA!!!

Ze względu na dynamiczną sprzedaż prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, celem potwierdzenia dostępności towaru.

Więcej informacji
ProducentGb
Kod EAN4058511231488
Nazwa koloruSilver Fox Grey
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:gb, Pockit Air All Terrain - lekka spacerówka od 6 m-cy do ok. 4 lat
Twoja ocena

Brak danych

To Top