Dostępny
SKU
20963
BOS
LEG31064

Lego, Creator - Przygoda na wyspie - 31064

145,00 zł

Przygoda na wyspie - 31064 Znajdź mapę ukrytą w butelce i wejdź na pokład dwusilnikowego hydroplanu z dwoma belkami ogonowymi.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Lego Creator 3w1 dla dzieci od 7 lat

Które dziecko nie lubi bawić się klockami Lego? My również takiego nie znamy, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich dzieci powyżej 7 roku życia. To zestaw Lego, Creator - Przygoda na wyspie! To klocki, z których można stworzyć wiele ciekawych pojazdów, o czym przekonają się wszyscy użytkownicy. Wyrusz na poszukiwanie skarbów, odnajdź mapę w butelce, na której bardzo dokładnie narysowano plan, który prowadzi do stworzenia dwusilnikowego hydroplanu z dwiema belkami ogonowymi. Z pomocą tej żółto-niebiesko-białej maszyny polecisz na tropikalną wyspę, a dzięki zainstalowanym pływakom wylądujesz na falach. Po napełnieniu ładowni możesz znów wbić się w powietrze, nawigując do upragnionej wyspy skarbów. Producentem, tak ciekawie skomponowanego zestawu jest oczywiście znana wszystkim marka Lego. Tutaj zapraszamy z kolei po zabawki dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Klocki, które przyniosą wiele godzin zabawy

Zestawy Lego Creator 3w1 zawsze pozwalają na stworzenie czegoś więcej. W tym przypadku jest podobnie. Lego Creator Przygoda na wyspie zaspokoi wymagania fanów lotnictwa, ale również mórz i oceanów. Z klocków znajdujących się w zestawie można bowiem stworzyć motorówkę. To jednak nie wszystko - kiedy wylądujesz już na tropikalnej wyspie, będziesz potrzebować schronienia! Lego pozwoli na zbudowanie wyspiarskiej chaty z wszelkimi niezbędnymi do przetrwania elementami. Do Twojej dyspozycji będzie nawet łopata i kilof. Zestaw jest odpowiedni dla dzieci powyżej 7 roku życia, niewielkie części mogą być bowiem niebezpieczne dla młodszych. Twój synek nie jest fanem samolotów, motorówek lub domków? Woli budować smoki, maszyny budowlane czy postaci z Minecrafta? Klocki Lego z naszej oferty to umożliwią.

Lego Creator, Przygoda na wyspie - 31064

Znajdź mapę ukrytą w butelce i wejdź na pokład dwusilnikowego hydroplanu z dwoma belkami ogonowymi.

Ta świetna maszyna o jasnożółtym, białym i ciemnoniebieskim malowaniu zabierze Cię na odległą, tropikalną wyspę i wyląduje na falach dzięki zainstalowanym pływakom.

Napełnij ładownię, wdrap się do kabiny i startuj!

Gdy wielkie śmigła zaczną się obracać, wznieś się prosto w chmury.

Jak tam Twoje zdolności nawigacyjne? Gdy już odszukasz wyspę, ustaw odpowiednio ster wysokości i wykonaj modelowe lądowanie na powierzchni oceanu.

Z klocków znajdujących się w tym zestawie możesz także zbudować wyspiarską chatę lub motorówkę.

Wiek : 7-12 lat.

Więcej informacji
ProducentLego
Nazwa koloru316-LEG31064-66649
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Lego, Creator - Przygoda na wyspie - 31064
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top