Dostępny
SKU
26321
Kod EAN
8433228029669

Concord, Vario XT-5 - fotelik samochodowy 9-36 kg

Już od 1 389,00 zł

Wyposażony w inteligentną funkcję dostosowywania rozmiaru, aby dotrzymać kroku tempu wzrostu dziecka i w pięciopunktowy system szelek bezpieczeństwa...

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Concord, Vario XT-5 - fotelik samochodowy 9-36 kg

Łatwy w obsłudze fotelik samochodowy Grupy I, II i III jest wyposażony w inteligentną funkcję dostosowywania rozmiaru, aby dotrzymać kroku tempu wzrostu dziecka i w pięciopunktowy system szelek bezpieczeństwa dla Grupy I.

Funkcja dostosowywania pozycji zagłówka i ochraniaczy barków jest automatycznie zablokowana do czasu ustawienia fotelika w najniższej pozycji, wskazując na konieczność zmiany z Grupy I na Grupę II.

Concord Vario XT-5, fotelik samochodowy 9-36 kg, obejmujący grupy wiekowe dzieci I,II,III (dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia).

Charakterystyka :

 • Dobra cyrkulacja powietrza, szczególnie w dolnych partiach siedziska
 • Pięciopunktowy system pasów (grupa I), łatwy w obsłudze i regulacji
 • Maksymalne bezpieczeństwo dzięki doskonałemu zarządzaniu energią, innowacyjnym materiałom amortyzującym i idealnemu ergonomicznemu systemowi pasów
 • Łatwa regulacja wysokości siedzenia (zmieniając Grupę I na Grupę II / III z użyciem pokrętła w połączeniu z inteligentną funkcją dostosowywania rozmiaru)
 • system Variosize - inteligentny system dostosowywania rozmiaru w połączeniu z funkcją regulacji wysokości fotelika zapobiega niewłaściwemu korzystaniu z produktu zmieniając Grupę I na Grupę II / III; wysokość zagłówka, jak również wysokość i szerokość ochraniaczy barków można stale i jednocześnie dostosowywać korzystając z przycisku obsługiwanego pneumatycznego.
Więcej informacji
ProducentConcord
Kod EAN8433228029669
Nazwa koloruSteel Grey
Opinie kupujących
 1. wszystko fajnie
  To nasz drugi fotelik i tutaj wiedzieliśmy już na co mamy zwracać uwagę przy zakupie. Powiem szczerze, że tego wybrałam z polecenia szefowej i jestem naprawdę mega zadowolona.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Concord, Vario XT-5 - fotelik samochodowy 9-36 kg
Twoja ocena

To Top