Dostępny
SKU
26321
Kod EAN
8433228029669

Concord, Vario XT-5 - fotelik samochodowy 9-36 kg

Już od 1 389,00 zł

Wyposażony w inteligentną funkcję dostosowywania rozmiaru, aby dotrzymać kroku tempu wzrostu dziecka i w pięciopunktowy system szelek bezpieczeństwa...

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Concord, Vario XT-5 – fotelik samochodowy dla dzieci od 9 miesiąca życia do 12 lat

Dobrej klasy fotelik samochodowy to model zapewniający dziecku maksimum bezpieczeństwa, jak również akcesorium łatwe w obsłudze. Nie zapomnij, że jest to również produkt, którego użytkowanie nie jest dobrowolne, lecz w świetle prawa stanowi obowiązek. Concord foteliki dla dzieci o wadze 9-36 kg to funkcjonalne rozwiązanie, wyposażone przez producenta w specjalną funkcję – dostosowywania rozmiaru. Mowa tu o automatycznej blokadzie pozycji zagłówka i ochraniaczy barków do momentu ustawienia fotelika w najniższej pozycji, co wskazuje na konieczność zmiany grupy I na grupę II, a kolejno na grupę III, czyli kategorie dla dzieci w wieku od 9 miesiąca do 12 roku życia. Prezentowany model to fotelik chętnie wybierany przez rodziców, którzy wiedzą, że Concord to ceniona na całym świecie, niemiecka marka, specjalizująca się w produkcji fotelików samochodowych dla dzieci.

Dlaczego warto kupić fotelik od Concord?

Wybierając fotelik Concord, stawiasz na wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu dla swojego dziecka. Model wyróżnia się dobrą cyrkulacją powietrza. Został wyposażony w pięciopunktowy system pasów o łatwej obsłudze i regulacji. Dodatkową zaletą fotelika są innowacyjne materiały amortyzujące, dzięki którym Twój maluszek, korzystając z fotelika, ma zagwarantowane najlepsze warunki do podróżowania. Concord foteliki 9-36 to również znakomite rozwiązanie ze względu na design produktów. Ich nowoczesny wygląd sprawdzi się w przypadku każdego auta, uzupełniając stylistykę samochodu o współcześnie prezentujący się element wyposażenia. Gorąco polecamy ten wybór!

Concord, Vario XT-5 - fotelik samochodowy 9-36 kg

Łatwy w obsłudze fotelik samochodowy Grupy I, II i III jest wyposażony w inteligentną funkcję dostosowywania rozmiaru, aby dotrzymać kroku tempu wzrostu dziecka i w pięciopunktowy system szelek bezpieczeństwa dla Grupy I.

Funkcja dostosowywania pozycji zagłówka i ochraniaczy barków jest automatycznie zablokowana do czasu ustawienia fotelika w najniższej pozycji, wskazując na konieczność zmiany z Grupy I na Grupę II.

Concord Vario XT-5, fotelik samochodowy 9-36 kg, obejmujący grupy wiekowe dzieci I,II,III (dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia).

Charakterystyka :

 • Dobra cyrkulacja powietrza, szczególnie w dolnych partiach siedziska
 • Pięciopunktowy system pasów (grupa I), łatwy w obsłudze i regulacji
 • Maksymalne bezpieczeństwo dzięki doskonałemu zarządzaniu energią, innowacyjnym materiałom amortyzującym i idealnemu ergonomicznemu systemowi pasów
 • Łatwa regulacja wysokości siedzenia (zmieniając Grupę I na Grupę II / III z użyciem pokrętła w połączeniu z inteligentną funkcją dostosowywania rozmiaru)
 • system Variosize - inteligentny system dostosowywania rozmiaru w połączeniu z funkcją regulacji wysokości fotelika zapobiega niewłaściwemu korzystaniu z produktu zmieniając Grupę I na Grupę II / III; wysokość zagłówka, jak również wysokość i szerokość ochraniaczy barków można stale i jednocześnie dostosowywać korzystając z przycisku obsługiwanego pneumatycznego.
Więcej informacji
ProducentConcord
Kod EAN8433228029669
Nazwa koloruSteel Grey
Opinie kupujących
 1. wszystko fajnie
  To nasz drugi fotelik i tutaj wiedzieliśmy już na co mamy zwracać uwagę przy zakupie. Powiem szczerze, że tego wybrałam z polecenia szefowej i jestem naprawdę mega zadowolona.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Concord, Vario XT-5 - fotelik samochodowy 9-36 kg
Twoja ocena

To Top