Dostępny
SKU
26023
Kod EAN
8433228025517

Concord, Reverso.Plus - fotelik samochodowy 0-23 kg ( od urodzenia do 105 cm )

Już od 1 599,00 zł

Nowy fotelik firmy Concord i-Size dla dzieci mocowany tyłem do kierunku jazdy dopuszczony dla noworodków.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Fotelik samochodowy od urodzenia do 105 cm wzrostu

Reverso.Plus firmy Concord to fotelik samochodowy zaprojektowany z myślą o noworodkach, niemowlętach i starszych dzieciach. Ma miękką wkładkę przeznaczoną dla najmłodszych. Bez tego elementu nadaje się do użytkowania przez niemowlęta od piątego miesiąca życia. Za wyborem tego fotelika przemawia najwyższy poziom bezpieczeństwa, jaki gwarantuje on podróżującemu dziecku. Prezentowany model uzyskał znakomite wyniki w testach zderzeniowych. Reverso.Plus to także fotelik, któremu nie sposób odmówić nowoczesnego designu. W sklepie Mama i Ja dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można dopasować go do stylu, w jakim zostało wykonane wnętrze auta bądź własnych upodobań.

Dlaczego warto wybrać Reverso.Plus marki Concord?

Foteliki samochodowe niemieckiej marki Concord to nowoczesne rozwiązania, spełniające oczekiwania dzieci i rodziców. Są niezawodne w zakresie bezpieczeństwa, wygody i łatwej obsługi.Fotelik Reverso.Plus może być użytkowany przez noworodki aż do osiągnięcia przez dziecko wzrostu 105 cm. Jest wyborem na około pierwsze 4 lata życia maluszka. Dlaczego warto wybrać właśnie ten model? Oto kilka najważniejszych atutów produktu. Fotelik Concord cechuje się wieloma możliwościami w zakresie regulacji. W prezentowanym modelu regulowane jest położenie podnóżka i kąta nachylenia oparcia. Ma lekką, aluminiową konstrukcję i wielofunkcyjną obudowę wykonaną z amortyzującego materiału. Mocowany jest za pomocą systemu Isofix – montaż fotelika samochodowego Reverso.Plus trwa kilka sekund. Gorąco polecamy ten produkt! Już dziś zamów fotelik od światowego lidera w produkcji nowoczesnych fotelików samochodowych dla dzieci!

Concord, Reverso.Plus - fotelik samochodowy 0-23 kg ( od urodzenia do 105 cm )

Nowy fotelik firmy Concord i-Size dla dzieci mocowany tyłem do kierunku jazdy dopuszczony dla noworodków.

Uzyskał znakomite wyniki w testach zderzeniowych w zakresie zderzeń czołowych, tylnych i bocznych.

Fotelik Reverso.Plus posiada Test Plus.

Amortyzująca konstrukcja podstawy pochłania siłę powstała pod wpływem zderzenia i zmniejsza naprężenia w przypadku zderzenia tylnego.

Charakterystyka fotelika :

 • miękka, watowana wkładka przeznaczona dla noworodków ( fotelik bez wkładki nadaje się od piątego miesiąca życia )
 • praktyczne pokrętła umożliwiają wyregulowanie położenia podnóżka oraz kąta nachylenia oparcia
 • dowolny element fotelika może zostać wyregulowany w każdej pozycji, a poprawność każdej czynności regulacyjnej została pokazana za pomocą wskaźników zmieniających kolor ( z czerwonego na zielony, podobnie jak w systemie isofix )
 • lekka, owalna, aluminiowa konstrukcja z wewnętrzną, wielofunkcyjną obudową wykonaną z amortyzującego materiału zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w połączeniu z minimalną wagą fotelika
 • system wentylacji w tylnej części fotelika ( tworzą go metalowe listwy z otworami przepuszczającymi powietrze)
 • regulowany podnóżek z amortyzacją, stabilizuje fotelik, a jego kształt zapewnia dziecku oparcie pod nogi
 • podnóżek można automatycznie dopasować do danego pojazdu, dzięki czemu jego mocowanie w różnych samochodach jest niezwykle proste
 • sposób mocowania: baza isofix
 • przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 105cm (ok.4lat)
 • waga : 10,9 kg
Więcej informacji
ProducentConcord
Kod EAN8433228025517
Nazwa koloruSteel Grey
Opinie kupujących
 1. ok
  Zdecydowałam się na fotelik dlatego, że ma duży przedział wagowy, a to sprawia, że nie będę musiała za rok kupować nowego modelu. Mam nadzieję, że się w pełni sprawdzi.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Concord, Reverso.Plus - fotelik samochodowy 0-23 kg ( od urodzenia do 105 cm )
Twoja ocena

To Top