Dostępny
SKU
26013
Kod EAN
8058664080922
BOS

Chicco, Wesoła Pszczółka - gra planszowa - 09168

Cena specjalna 65,00 zł Cena 75,00 zł

Wesoła Pszczółka - gra planszowa - 09168 Małe pszczółki bawią się w trawie: bądź najszybszy i pomóż im pofrunąć!

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Chicco, Wesoła Pszczółka – gra planszowa dla całej rodziny

Dzieci przez kilka pierwszych lat uczą się wyłącznie przez zabawę, dlatego tak ważne jest zapewnienie im dostępu do odpowiednich zabawek. Gra planszowa Wesoła Pszczółka od Chicco to mnóstwo dobrej zabawy i zdrowa rywalizacja. Aby wygrać, Twój przedszkolak musi być najszybszy i pomóc pszczółkom dolecieć do błękitnego nieba. Gra wspiera spostrzegawczość, uczy akceptowania zasad, rozwiązywania problemów, ale przede wszystkim bawi. Sprawdzi się dla całej rodziny – wszystkich graczy nauczy refleksu i umiejętności obserwacji. Ma dwa warianty: podstawowy i zaawansowany, co pozwala dopasować wersję gry do wieku dziecka.

Wesoła Pszczółka to gra planszowa, która wspomaga kojarzenie

Wesoła Pszczółka Chicco to radość ukryta w pudełku, którą warto podarować każdemu maluszkowi. Grając w nią, dzieci uczą się kojarzenia i zapamiętywania. To dwie kluczowe umiejętności, dzięki którym dziecko będzie mogło odnosić sukcesy w szkole. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 2 roku życia. Uatrakcyjni czas spędzony z rodzicami, rodzeństwem czy dziadkami, a przy okazji wpłynie na rozwój zdolności poznawczych. Zabawa przy użyciu gier planszowych to najlepszy trening mózgu i możliwość obcowania z rodziną. Jeśli sama jesteś ich miłośniczką, podaruj swojemu dziecku Wesołą Pszczółkę, zaszczepiając w nim pasję do planszówek. Pokaż, w jaki sposób warto spędzać wolny czas. Gra ma proste zasady, zapewnia dużo kreatywnej zabawy i jest odpowiednia dla całej rodziny. Postaw na grę planszową z serii Family Games Chicco i baw się razem z dzieckiem! Gorąco polecamy ten produkt!

Chicco, Wesoła Pszczółka - gra planszowa - 09168

Małe pszczółki bawią się w trawie: bądź najszybszy i pomóż im pofrunąć!
Gra dla spostrzegawczych! Powodzenia i pamiętaj - unikaj pająków!

Gra planszowa WESOŁA PSZCZÓŁKA pomaga dziecku rozwijać swoje umiejętności, a jednocześnie wspiera nawiązywanie więzi społecznych: akceptowanie zasad, uczenie się nowych pojęć, rozwiązywanie problemów, wypróbowywanie swoich umiejętności, uczenie się od innych (zarówno dorosłych, jak i dzieci), a stopniowo także współpracy z nimi. Jest to też okazja do coraz lepszego poznawania swojego dziecka i pogłębiania wzajemnych relacji poprzez wspólną zabawę.

JAK GRAĆ? Wesołe pszczółki lubią bawić się na łące: bądź najszybszy i pomóż im polecieć w stronę błękitnego nieba. Aby wygrać musisz wykazać się spostrzegawczością i szybkością, ale także musisz mieć trochę szczęścia, aby uniknąć złośliwych pająków.
Pomóż pszczółkom, ale uważaj by ich nie wystraszyć!

Gra zręcznościowa, wspomagająca kojarzenie dla dzieci od 2 lat. Graj z całą rodziną dzięki różnym poziomom gry!

Zawartość pudełka

 • 12 modeli pszczół (6 par pszczół)
 • 36 kartoników (6 serii z krawędziami w różnych kolorach)
 • 18 żetonów z pajęczą siecią (bez pająka, z jednym pająkiem lub dwoma)
 • 1 plansza

Linia gier planszowych Family Games Chicco została opracowana przy współpracy z uznanymi autorami gier planszowych i wsparciem Associazione Nazionale Pedagogisti Italiani (ANPE).

Zasady i treści obecne w grach są opracowywane i oceniane pod kątem pomocy dzieciom w ich rozwoju i rozwijaniu ich umiejętności.

Więcej informacji
ProducentChicco
Kod EAN8058664080922
Nazwa koloru3893- -66643
Opinie kupujących
 1. dobry wybór
  Uwielbiam z moją Marysią gry planszowe. Ta okazała się bardzo dobrym zakupem, po który sięgamy w ostatnim czasie każdego popołudnia. Polecamy serdecznie.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Chicco, Wesoła Pszczółka - gra planszowa - 09168
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top