Dostępny
SKU
55587
Kod EAN
8003670746409
BOS
CHZ60703

Chicco, Jeździk 4w1 Quattro - 60703

Już od 288,60 zł Cena 359,00 zł

Praktyczny jeździk, który rośnie razem z dzieckiem.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Zabawka, która “rośnie” wraz z dzieckiem

Zastanawiasz się, jaki produkt będzie rozsądnym wyborem dla dziecka w wieku kilku miesięcy? Według nas to Jeździk Chicco 4w1 stworzony przez cenionego na rynku zabawek dziecięcych producenta. Czym tak naprawdę wyróżnia się jeździk? Przede wszystkim czterema trybami, które umożliwiają dostosowanie go do etapu rozwoju Twojego dziecka. Pierwszy tryb to zabawka z dołączonym bazo-bujakiem oraz barierką ochronną i pasami bezpieczeństwa. Maluszek, który potrafi już sam siedzieć, będzie czuł się w jeździku jak w niebie. Następny krok to ściągnięcie bazy i prowadzenie zabawki przez rodzica za specjalną rączkę. W ten sposób dziecko wciąż jest bezpieczne, ale ma przy tym więcej zabawy. Jeśli Twój synek lub córka są nieco większe, to sprawdź nasze inne zabawki dla dzieci od 3 lat.

Bezpieczny dla dzieci jeździk to wspaniałe rozwiązanie!

Wymieniliśmy dwa tryby, w jakich może być używany Chicco Quattro 4w1. Jeździk potrafi być także nauczycielem stawiania pierwszych kroków. Po ściągnięciu bazy i rączki dziecko może uczyć się go prowadzić samodzielnie. Z kolei, kiedy już jest duże i nie wymaga kontroli, to warto zdjąć wszelkie akcesoria i zostawić sam pojazd. Chłopczyk lub dziewczynka będą samodzielnie odpychać się nogami, jeżdżąc i świetnie się przy tym bawiąc. W kierownicy znajduje się panel ze światełkami i przyciskami, które wydają odgłosy czy melodie. To dodatkowa frajda dla maluszka. Co ważne, panel ten jest ściągany, więc dziecko może go ze sobą zabrać na przykład do kojca. To zabawka, która “rośnie” razem z maluszkiem, uczy go stawiać pierwsze kroki i stymuluje słuch, wzrok oraz zdolność dotyku za pomocą panelu w kierownicy. Tutaj znajdą Państwo więcej produktów marki Chicco.

Chicco, Jeździk 4w1 Quattro - 60703

Chicco Jeździdło 4w1 posiada aż 4 zastosowania w zależności od etapu rozwoju dziecka.
Rozwija zdolności motoryczne, sprawność ruchową, koordynację wzrokoworuchową i słuchoworuchową oraz zdolności muzyczne.
Z myślą o najmłodszych do zabawki można zamontować stabilną bazębujak, a bezpieczeństwo malucha zapewni barierka ochronna i pasy bezpieczeństwa.
Po zdjęciu bazy, rodzice mogą prowadzić jeździdełko trzymając za specjalną rączkę.
Jeździdło jest też doskonałe dla maluszków stawiających pierwsze kroki.
Zabawka ma zdejmowany podnóżek.
Panel z dźwiękami i światełkami pozwala dziecku bawić się również po zdemontowaniu go z jeździdełka.

Więcej informacji
ProducentChicco
Kod EAN8003670746409
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Chicco, Jeździk 4w1 Quattro - 60703
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top