Dostępny
SKU
23577
Kod EAN
8058664040803
BOS
CHA07390

Chicco, Cyfrowy podgrzewacz do butelek Digital - 07390

Cena specjalna 125,95 zł Cena 169,00 zł

Nowa linia podgrzewaczy do butelek Chicco to 3 różne modele podgrzewaczy do wyboru, aby ułatwić podgrzewanie w domu czy w podróży.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Chicco Digital podgrzewacz do butelek – kiedy może się przydać?

Czy wiesz o tym, że podgrzewacz do butelek Chicco Digital możesz wykorzystać w naprawdę wielu różnych sytuacjach? To urządzenie, które fenomenalnie sprawdzi się w domu, a także w podróży. Możesz wykorzystać jego funkcje praktycznie w dowolnej sytuacji. Warto dodać, że firma Chicco nie od dziś proponuje klientom ciekawe rozwiązania. To marka, która stara się zaspokoić potrzeby klientów, dlatego oferuje wysokiej jakości sprzęt, na którym można polegać. Zaprezentowane urządzenie służy do szybkiego, ale równocześnie bezpiecznego podgrzewania napojów oraz posiłków dla dzieci.

Podgrzewacz do butelek Chicco Digital i jego funkcje

Wybierając podgrzewacz do butelek Chicco Digital, decydujesz się na nowoczesny sprzęt, oferujący masę ciekawych funkcji. Możesz wybrać jeden z dwunastu programów, który będzie pasować do Twoich potrzeb. Elementem wartym uwagi jest funkcja rozmrażania. Czas podgrzewania możesz także dobrać w taki sposób, aby dany posiłek był odpowiednio przygotowany. Istnieje cztery opcje podgrzewania, których długość wynosi od piętnastu minut, do godziny.

Kompatybilność z butelkami Chicco to nie wszystko

W naszym sklepie internetowym posiadamy różnego typu innowacyjne podgrzewacze do butelek. Wielu klientów chwali modele marki Chicco, która posiada niezwykle szeroką gamę produktów dla najmłodszych. Podgrzewacz do butelek Digital pasuje do słoiczków i butelek, które niekoniecznie wyprodukowane zostały przez tego właśnie producenta. Możesz więc nabyć butelki innej marki, które swoim rozmiarem będą pasować do podgrzewacza i korzystać z niego swobodnie.

Chicco, Cyfrowy podgrzewacz do butelek Digital - 07390

Nowa linia podgrzewaczy do butelek Chicco to 3 różne modele podgrzewaczy do wyboru, aby ułatwić podgrzewanie w domu czy w podróży.
Dla bezpiecznego, szybkiego i skutecznego podgrzewania dziecięcych napojów i posiłków.

Charakterystyka podgrzewacza :

 • 12 programów podgrzewania do wyboru - wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wprowadź temperaturę początkową żywności oraz wielkości butelki lub słoika.
 • Funkcja rozmrażania
 • Funkcja programowania - Jeśli planujesz rozpocząć podgrzewanie posiłku dla dziecka w momencie, kiedy nie jesteś przy urządzeniu, możesz zaprogramować automatyczny start podgrzewania.
 • Czas podgrzewania do wyboru, w zależności od potrzeb, można ustawić długość podgrzewania na:

1) 15 min.
2) 30 min.
3) 45 min.
4) 60 min.

 • Kompatybilny z butelkami Chicco, jak również z większością butelek i słoiczków dla dzieci, dostępnych w sklepach.
 • Do produktu dołączone jest praktyczne trzymadełko, aby ułatwić umieszczanie i wyjmowanie pojemnika w podgrzewaczu, bez ryzyka oparzenia.
Więcej informacji
ProducentChicco
Kod EAN8058664040803
Nazwa koloru2223
Opinie kupujących
 1. ok
  Postawiłam na wysoką jakość podgrzewacza i wybrałam właśnie ten model Chicco, który uważam, że jest fenomenalny pod każdym względem. Jakość warta tych pieniędzy.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Chicco, Cyfrowy podgrzewacz do butelek Digital - 07390
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top