Dostępny
SKU
21348
Kod EAN
5907672315942
BOS
CEBPOKD, CEBPOK1

Ceba, Poduszka Cebuszka PHYSIO Multi dla mamy i maluszka

89,00 zł

Wielofunkcyjna poduszka physio - Cebuszka Multi to poduszka relaksacyjna marki Ceba Baby.

Ceba, Poduszka Cebuszka PHYSIO Multi dla mamy i maluszka

Wielofunkcyjna poduszka physio - Cebuszka® Multi to poduszka relaksacyjna marki Ceba Baby. Multifunkcyjna poduszka do spania i karmienia przydatna jest zarówno dla mamy, taty, jak i maluszka. Poduszkę wypełniają drobne kuleczki - mikroperła styropianowa, która używana jest w poduszkach rehabilitacyjnych. Mikroperła, dzięki swoim właściwościom, pozwala przyjąć wygodną pozycję ciała i odciążyć kręgosłup. Cebuszka® Multi sprawdza się idealnie pod koniec ciąży, podczas karmienia maluszka, jak i późniejszej nauki siadania tworząc stabilne podparcie. Wymiary: 190 x 35 cm. Produkt posiada certyfikat Oeko – Tex Standard 100. Wielofunkcyjna poduszka Cebuszka physio jest wyrobem medycznym. Jakość produktu została potwierdzona przez TÜV NORD Polska.

Cebuszka Multi – wielofunkcyjna poduszka średniej wielkości o wymiarach 190 x 35 cm dla kobiet w ciąży, młodych rodziców i dzieci.
Duża, wygodna poducha sprzyjająca relaksowi, znacząco poprawia komfort funkcjonowania przyszłej mamy, później także maluszka.
Cebuszka to jedyna w Polsce poduszka wypełniona mikroperłą styropianową, czyli drobnymi kuleczkami, które przesypują się pod wpływem zmiany ułożenia ciała, delikatnie masują, dbając o kręgosłup i samopoczucie.
Cebuszka Multi pomaga się wyspać i wypocząć, a kiedy maluch jest już na świecie, ułatwia karmienie - pozwala przyjąć wygodną pozycję i odciążyć kręgosłup.
Więcej informacji
ProducentCeba
Kod EAN5907672315942
Nazwa koloruWelur Niebiesko Szara
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Ceba, Poduszka Cebuszka PHYSIO Multi dla mamy i maluszka
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych