Dostępny
SKU
21690
Kod EAN
5903407122069
BOS
C12/206

Canpol Babies, Elektryczny sterylizator parowy - 12/206

Cena specjalna 132,99 zł Cena 159,00 zł

Szybko i wygodnie wysterylizuje butelki, laktatory i akcesoria niezbędne do codziennej pielęgnacji maluszka.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Pełna higiena w trakcie karmienia maluszka dzięki funkcjonalnemu urządzeniu firmy Canpol

Kompletując wyprawkę dla malucha, należy pamiętać o wielu różnorodnych elementach, a wśród nich między innymi o sterylizatorze do butelek. Bez względu na to, czy planujesz karmić piersią czy też podawać pokarm z butelki, to tego typu akcesoria do karmienia są jednymi z obowiązkowych elementów, pomagających zadbać o higieniczne warunki do rozwoju dziecka.

Uzyskaj pełną sterylność w ciągu 12 minut

Prezentowany elektryczny sterylizator parowy marki Canpol Babies to model, który zapewnia pełną wygodę użytkowania i niebywałą skuteczność. Dzięki niemu z powodzeniem można dokonać sterylizacji takich elementów jak butelki, laktatory i akcesoria niezbędne do codziennej pielęgnacji maluszka z wykorzystaniem pary wodnej. Model ten posiada dodatkowo specjalistycznie zaprojektowany pojemnik z wbudowanym filtrem, który zapewnia łatwe i bezproblemowe usuwanie wody i zanieczyszczeń po dokonaniu filtracji.

Funkcjonalność sterylizatora Canpol Babies potwierdza natomiast możliwość sterylizowania w nim od 5 do 6 butelek jednocześnie. Do sterylizacji potrzebuje on maksymalnie 12 minut. Dodatkowo model ten posiada dołączone do zestawu szczypce ułatwiające wyjmowanie przedmiotów oraz 3 tacki. Sprawdź na naszym blogu, co jeszcze powinna zawierać wyprawka dla przyszłej mamy.

Proces sterylizacji bez użycia detergentów

Proces sterylizacji z użyciem sterylizatora Canpol Babies odbywa się na zasadzie otaczania przedmiotów gorącą parą wodną, zapewniającą pełną czystość butelek i innych przedmiotów bez konieczności używania w tym celu detergentów. Kompaktowe wymiary sterylizatora pozwalają natomiast na jego bezproblemowe ulokowanie w dowolnym miejscu, w którym możliwy jest dostęp do zasilania elektrycznego.

Canpol Babies, Elektryczny sterylizator parowy - 12/206

Niezwykle wygodny w użyciu i skuteczny w działaniu elektryczny sterylizator parowy przeznaczony do użytku domowego, pozwoli Ci szybko i wygodnie wysterylizować butelki, laktatory i akcesoria niezbędne do codziennej pielęgnacji maluszka. Wytworzona para wodna dokładnie i równomiernie otacza wszystkie elementy podlegające sterylizacji, zapewniając wysoką higienę w max. 12 minut. Specjalnie zaprojektowany pojemnik filtrujący ułatwia usuwanie wody i zanieczyszczeń po zakończeniu procesu sterylizacji. Sterylizator jest wyposażony w szczypce umożliwiające wyjmowanie gorących elementów.

  • Skuteczny - zapewni wysoką higienę w ciągu max. 12 minut
  • Pojemny - jednoczesnie może steylizować 5/6 butelek oraz inne drobne akcesoria
  • Oszczędny - do sterylizaji wykorzystuje 100 ml wody
  • Bezpieczny - nie wymaga stosowania dodatkowych środków chemicznych podczas sterylizacji, wyłącza się automatycznie
  • 3 wygodne tacki
Więcej informacji
ProducentCanpol Babies
Kod EAN5903407122069
Nazwa koloru637-C12-206-62101
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Canpol Babies, Elektryczny sterylizator parowy - 12/206
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top