Dostępny
SKU
21457-1
Kod EAN
5903407770505
BOS
C77/050

Canpol Babies, Elektryczny podgrzewacz do butelek - 77/050

Cena specjalna 54,74 zł Cena 65,00 zł

Nowy, komfortowy i bezpieczny

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Poznaj elektryczny podgrzewacz do butelek od Canpol Babies

Podgrzewacz do butelek Canpol Babies to nowoczesny i bezpieczny sprzęt, który gwarantuje Ci komfort podczas karmienia. Dzięki temu urządzeniu sprawisz, że pokarm, woda lub mleko dla Twojego dziecka zawsze będą utrzymywać odpowiednią temperaturę. Podgrzewacz Canpol jest banalnie prosty w użyciu. Wystarczy, że włożysz do środka buteleczkę z posiłkiem bądź płynem i ustawisz odpowiednią temperaturę, którą możesz płynnie regulować. Wszystko to za pomocą jednego, intuicyjnego pokrętła. Pamiętaj, aby w pojemniku znajdowała się odpowiednia ilość cieczy. I już - to wszystko, pokarm dla Twojego dziecka zacznie się podgrzewać. W naszej ofercie posiadamy również inne podgrzewacze do butelek.

Bezpieczeństwo, komfort i funkcjonalność

Podgrzewacz do butelek Canpol Babies został zaprojektowany w taki sposób, aby być w 100% bezpieczny zarówno dla użytkownika urządzenia, jak i jego dziecka. Sprzęt został wyposażony w pojemnik z pokrywką do podgrzewania gęstych pokarmów, płynną regulację temperatury podgrzewania oraz termostat i grzałkę PTC, które zapewniają długotrwałą żywotność. W podgrzewaczu Canpol mieszczą się zarówno butelki wąskie, jak i szerokootworowe, a także słoiczki, w których przechowujesz gotowe posiłki dla swojego dziecka. Potrzebny Ci konkretny opis obsługi tego urządzenia? Już wyjaśniamy! Do podgrzewacza do butelek Canpol Babies wlej wodę, którą następnie podgrzejesz do wybranej temperatury. Później umieść w urządzeniu butelkę lub słoiczek i podgrzej jego zawartość. Gotowe - pokarm lub napój dla Twojego dziecka już jest. Sprawdź inne urządzenia od Canpol Babies w naszej ofercie.

Canpol Babies, Elektryczny podgrzewacz do butelek - 77/050

Nowy elektryczny podgrzewacz Canpol babies zapewnia komfort dla karmiącego i bezpieczeństwo dla pozostawionego w urządzeniu pokarmu.
Podgrzewacz został wyposażony w funkcjonalny pojemnik z pokrywką do podgrzewania gęstych pokarmów, pasuje także do większości butelek wąsko i szerokootworowych oraz słoiczków z gotowymi posiłkami.
Temperaturę można regulować płynnie, co ułatwia utrzymanie zróżnicowanych pokarmów w odpowiedniej dla nich temperaturze.
Dzięki sterowaniu jednym pokrętłem urządzenie jest proste i intuicyjne w obsłudze.

Charakterystyka:

  • pojemnik z pokrywką do podgrzewania gęstych pokarmów
  • płynna regulacja temperatury podgrzewania
  • termostat i grzałka PTC zapewniają długą żywodnośćWięcej informacji
ProducentCanpol Babies
Kod EAN5903407770505
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Canpol Babies, Elektryczny podgrzewacz do butelek - 77/050
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top