Dostępny
SKU
20679
Kod EAN
047406136926

Baby Jogger, City Mini GT Double - wózek spacerowy bliźniaczy

Już od 2 156,00 zł Cena 2 999,00 zł

Gdziekolwiek zmierzasz City Mini GT Podwójny zapewni Ci komfort jazdy, bez względu na to czy droga jaką obierzesz będzie kręta, wąska czy wyboista.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Wózek spacerowy bliźniaczy Baby Jogger City Mini GT Double – wytrzymały, komfortowy w użytkowaniu i wygodny

Niezależnie czy zamierzasz spędzić aktywnie dzień na zewnątrz, czy zrobić zakupy w centrum handlowym, sprawdź niezwykle wytrzymały spacerowy wózek Baby Jogger City Mini GT przeznaczony dla dwóch maluchów. Dziury w drodze, błoto czy wysokie krawężniki są wózkowi Baby Jogger niestraszne. Jego terenowe koła są wyposażone w amortyzatory, dzięki czemu wózek bez problemu przejedzie nawet po mocno nierównej nawierzchni. Regulowana wysokość rączki pozwala na swobodne dostosowanie jej do wzrostu osoby prowadzącej wózek. Ręczny hamulec zapewnia bezpieczeństwo oraz zwiększa komfort jazdy z dziećmi. Wózek możesz szybko złożyć poprzez pociągnięcie jednego paska, a to dzięki zastosowaniu w wózku opatentowanego systemu Quick-Fold Technology. Dodatkowo blokada chroni przed rozłożeniem złożonego wózka.

Poznaj inne ważne funkcje wózka Baby Jogger City Mini GT zapewniające komfort i bezpieczeństwo

Podczas jazdy masz pełny wgląd w to, co robią Twoje maluchy, a to dzięki wyposażeniu wielopozycyjnych budek wózka Baby Jogger City Mini GT w okienka. Wózki bliźniacze pozwalają każdą budkę regulować osobno, dostosowując ją do potrzeb dzieci. Materiał, z którego zostały wykonane, gwarantuje wysoką ochronę przeciwsłoneczną wynoszącą UV 50+. Wbudowana i chowana osłona doskonale ochroni Twoje dzieci przed zmienną pogodą - deszczem i wiatrem. Odpowiedni przewiew i komfort również podczas stosowania osłony zapewniają specjalne otwory wentylacyjne. Nie musisz się już martwić, czy dzieci w wózku Baby Jogger City Mini GT mają dostęp do świeżego powietrza. Twoje pociechy mogą swobodnie cieszyć się jazdą, jaką gwarantują wentylowane oparcia wózka Baby Jogger City Mini GT, które możesz dowolnie regulować do wielu pozycji, w tym leżącej, zapewniającej dzieciom dużą wygodę i komfort podczas snu.

Baby Jogger, City Mini GT Double - wózek spacerowy bliźniaczy

Gdziekolwiek zmierzasz City Mini GT Podwójny zapewni Ci komfort jazdy, bez względu na to czy droga jaką obierzesz będzie kręta, wąska czy wyboista.

Terenowe opony, regulowana rączka oraz hamulec ręczny to oręże, które pozwala zmierzyć się z każdą drogą i w każdych okolicznościach.


Charakterystyka wózka :

 • Unikalny, opatentowany system Quick-Fold Technology - umożliwia złożenie wózka jednym, prostym ruchem pociągnięcia za pasek. Automatyczna blokada wózka złożonego.
 • Wielopozycyjne oparcia siedziska są wentylowane oraz regulowane do pozycji leżącej. Posiadają wbudowaną (chowaną) osłonę pogodową, która chroni przed wiatrem i deszczem, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej wentylacji.
 • Duże, wielopozycyjne budki wyposażone są w okienka oraz otwory wentylacyjne. Wykonane z materiałów zapewniających ochronę przeciwsłoneczną UV 50+. Możliwość regulowania budek odrębnie.
 • Wyposażony jest w terenowe, amortyzowane, wiecznie pompowane koła o średnicy 21,6 cm. Skrętne, przednie koła z automatyczną blokadą doskonale sprawdzają się w miejskiej dżungli, jak i na trudnym terenie, czyniąc jazdę płynną i komfortową
 • Regulowana wysokość rączki jest odpowiednia dla każdego rodzica bez względu na wzrost. Ręczny hamulec zwiększa pewność i komfort jazdy.
 • Za pomocą adapterów, umożliwiających wpięcie na ramę wózka gondoli Baby Jogger oraz fotelika z grupy 0+, wózek City Mini GT Podwójny może być wózkiem wielofunkcyjnym, użytkowanym od urodzenia.
 • ( *adaptery, foteliki z grupy 0+ oraz gondole kompaktowe- sprzedawane oddzielnie)


Dane techniczne :

 • Wymiary po rozłożeniu : 112 x 76 x 76/110 cm
 • Wymiary po złożeniu : 84 x 76 x 31 cm
 • Waga : 14,7 kg
 • Wymiary siedziska ( wys. x szer. x gł.) : 63 x 30 x 25 cm
 • Wymiary podnóżka ( wys. x szer. ) : 25 x 32 m
 • Maksymalna waga dziecka : 15 kgWięcej informacji
ProducentBaby Jogger
Kod EAN047406136926
Nazwa koloruSteel Gray
Opinie kupujących
 1. dobry wybór
  Polecam ten sklep każdemu, młodemu rodzicowi. Jest on naprawdę mega pod każdym względem. Podoba mi się jego wygląd, podoba wykonanie, jak również i pełen komfort jazdy.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Baby Jogger, City Mini GT Double - wózek spacerowy bliźniaczy
Twoja ocena

To Top