Dostępny
SKU
21867
Kod EAN
047406136414

Baby Jogger, City Go - fotelik samochodowy 0-13 kg

Już od 429,00 zł Cena 499,00 zł

Fotelik już od pierwszych dni życia zapewnia komfort i bezpieczeństwo podróży samochodem.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank
Baby Jogger, City Go - fotelik samochodowy 0-13 kg
Fotelik City Go już od pierwszych dni życia zapewnia komfort i bezpieczeństwo podróży samochodem.
Fotelik jest kompatybilny niemalże z każdym z wózków Baby Jogger za pomocą adapterów ( adaptery do nabycia oddzielnie ).
Możliwość bezpiecznego montażu tak na bazie jak i za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych w pełni daje dowolność sposobu podróżowania.

Charakterystyka fotelika :

1. Montaż za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych - Fotelik City Go bez trudu, szybko i bezpiecznie można zainstalować w samochodzie za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Ma to zasadnicze znaczenie w przypadku podróżowania wynajętym autem bądź taksówką, kiedy nie zawsze baza z systemem Isofix jest dostępna.

2. City Go to fotelik odpowiedni dla dziecka od urodzenia do ok. 13 miesiąca (osiągnięcia przez dziecko 13 kg). Dzięki takim właściwościom jak ochrona boczna ( ścianki boczne wypełnione pianką EPS ), 5 punktowe pasy bezpieczeństwa z 3 poziomową regulacją wysokości zapewnia bezpieczeństwo podróży. Miękka wyściółka wykonana z materiałów premium to pewność komfortowej jazdy.

3. Regulacja pasów bezpieczeństwa za pomocą jednego pociągnięcia oraz wkładka dla noworodka.

4. Regulowana budka - Zdejmowana budka City GO™ z 3 stopniową regulacją wykonana jest z materiału o właściwościach chroniących przed promieniowaniem słonecznym UV 50+.

5. Regulowana rączka oraz funkcja kołyski.

6. Fotelik może być mocowany za pomocą bazy wyposażonej w system isofix - umożliwia ona montaż fotelika tyłem do kierunku jazdy zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa. Łatwa w montażu. Wyposażona we wskaźniki - zielone wskazujące prawidłowy montaż, czerwony- niewłaściwy. Noga stabilizująca, wyposażona także we wskaźniki prawidłowego montażu, dodatkowo stabilizuje i przeciwdziała przemieszczaniu się fotelika podczas jazdy.

Dane techniczne :
 • Waga : 3,6 kg
 • Wymiary : 66.6 cm x 58.4 cm x 43.2 cm
 • Zgodny z normą bezpieczeństwa EU R44.04
Więcej informacji
ProducentBaby Jogger
Nazwa koloruBlack
Kod EAN047406136414
Opinie kupujących
 1. polecam rodzicom
  Nie było mi łatwo podjąć decyzji, jaki fotelik zakupić, szczególnie, że wybór jest naprawdę bardzo duży. Zdecydowałam się postawić na ten model. Niedługo maluszek przyjdzie na świat. Myślę, że to będzie dobry wybór.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Baby Jogger, City Go - fotelik samochodowy 0-13 kg
Twoja ocena

To Top