Dostępny
SKU
21867
Kod EAN
047406136414

Baby Jogger, City Go - fotelik samochodowy 0-13 kg

Cena specjalna 429,00 zł Cena 499,00 zł

Fotelik  już od pierwszych dni życia zapewnia komfort i bezpieczeństwo podróży samochodem.

Znalazłeś lepszą ofertę? -> Skontaktuj się z nami!
Darmowa dostawa od 500 zł
Bezpieczeństwo zakupów
30 dni na odstąpienie od zakupu online
Baby Jogger, City Go - fotelik samochodowy 0-13 kg
Fotelik City Go już od pierwszych dni życia zapewnia komfort i bezpieczeństwo podróży samochodem.
Fotelik jest kompatybilny niemalże z każdym z wózków Baby Jogger za pomocą adapterów ( adaptery do nabycia oddzielnie ).
Możliwość bezpiecznego montażu tak na bazie jak i za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych w pełni daje dowolność sposobu podróżowania.

Charakterystyka fotelika : 

1. Montaż za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych - Fotelik City Go bez trudu, szybko i bezpiecznie można zainstalować w samochodzie za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Ma to zasadnicze znaczenie w przypadku podróżowania wynajętym autem bądź taksówką, kiedy nie zawsze baza z systemem Isofix jest dostępna.

2. City Go to fotelik odpowiedni dla dziecka od urodzenia do ok. 13 miesiąca (osiągnięcia przez dziecko 13 kg). Dzięki takim właściwościom jak ochrona boczna ( ścianki boczne wypełnione pianką EPS ), 5 punktowe pasy bezpieczeństwa z 3 poziomową regulacją wysokości zapewnia bezpieczeństwo podróży. Miękka wyściółka wykonana z materiałów premium to pewność komfortowej jazdy.

3. Regulacja pasów bezpieczeństwa za pomocą jednego pociągnięcia oraz wkładka dla noworodka.

4. Regulowana budka - Zdejmowana budka City GO™ z 3 stopniową regulacją wykonana jest z materiału o właściwościach chroniących przed promieniowaniem słonecznym UV 50+.

5. Regulowana rączka oraz funkcja kołyski.

6. Fotelik może być mocowany za pomocą bazy wyposażonej w system isofix - umożliwia ona montaż fotelika tyłem do kierunku jazdy zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa. Łatwa w montażu. Wyposażona we wskaźniki - zielone wskazujące prawidłowy montaż, czerwony- niewłaściwy. Noga stabilizująca, wyposażona także we wskaźniki prawidłowego montażu, dodatkowo stabilizuje i przeciwdziała przemieszczaniu się fotelika podczas jazdy.

Dane techniczne :
  • Waga : 3,6 kg
  • Wymiary : 66.6 cm x 58.4 cm x 43.2 cm
  • Zgodny z normą bezpieczeństwa EU R44.04
Więcej informacji
Producent Baby Jogger
Nazwa koloru Black
Kod EAN 047406136414
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Baby Jogger, City Go - fotelik samochodowy 0-13 kg
Twoja ocena

To Top